Dekorinyo’yla İşletmenize Değer Katın

“Daima sizler için en iyisi”

Dekorinyo’yu farklı kılan en önemli özellik “kalite”dir. Çünkü kalite daima başarı getirir. Dekorinyo’dan aldığınız her ürün daima maksimum kalite ve işçilikle özenle hazırlanan kumaş ve ürünlerden oluşur. Metraj ya da adet fark etmeksizin her siparişiniz dünya standartlarında kaliteye sahip ürün gamıyla sizlere sunulur.

Hız, e-ticaret dünyasının temel taşıdır. Yüksek kalite anlayışımızın bir uzantısı olarak müşterilerimize daima en hızlı gönderim limitlerini zorlamaktayız. Boylece sizler, kendi satış platformunuzdan sipariş aldıktan sonra kaç günde gelir telaşı yaşamayacak ve daha güvenilir bir hizmet sunabileceksiniz.

01

Döşemelik kumaşlar

Sadece döşemelik değil; Dekorinyo özel üretim kumaşları neredeyse tüm alanlarda tercih edebileceğiniz özelliklere sahiptir. Perde, Masa Örtüsü, Runner Örtü, Amerikan Servis, Peçete, Minder Kılıfı, Çanta yapımı, Ceket, Pantolon ve hatta Elbise…

02

Ev tekstili ürünleri

Maksimum kalite kumaş modellerimizi, profesyonel dikim atölyemiz ile işleyip ev tekstili ürünleri olarak evlerinize taşıdık. Her ne miktar olursa olsun daima A Kaliteli hizmetin yanında söz verdiğimiz kadar hızlı ve güvenli çözümler üretmek için atölyemizin kapıları sizlere açık.

03

Size özel üretim

Bireysel ya da işletme fark etmeksizin, herkes için kişiye özel kumaş modeli tasarlıyoruz. Üstelik çalıştığınız alana göre şekillenecek ve asla bir sınırı olmayacak. Üstelik tek yapmanız gereken modelinizi belirlemek. İstekleriniz doğrultusunda bunu desene uygulamak bizden!

04

Esnek fiyat politikası

Toplu siparişleriniz için size özel “kademeli fiyat” politikasıyla, bireysel ya da kurumsal müşteri fark etmeksizin daha çok metrajlarda daha az ödeyin. Gönül rahatlığıyla istediğiniz miktarlarda alım yapabilmeniz için üretici firma olarak sınırsız stoklarımızın keyfini sürün.

Servislerimiz

Kumaş Üretimi

Ev Tekstili Atölyesi

Organizasyonlar

Referanslarımız

Merak ettikleriniz için

Sorularınız mı var? O halde sizden duymak isteriz. Bize birçok yoldan ulaşabilirsiniz…

Destek Alın

Soru Formu